“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Hilde Hendrickx

“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.
Dim. 110 x 75 cm
SKU: 0812150649.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #649
Estimate: € 100 / 150

Other lots by Hendrickx

  • #82
    Hilde Hendrickx

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.
    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Hilde Hendrickx

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘85.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #322
    Hilde Hendrickx

    “Spelende kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Enfants jouants”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 93 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #79
    Hilde Hendrickx

    “Tour de France Alpe d’Huez” Huile sur toile. Signée.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120

  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Hilde Hendrickx

    Dim. 51 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00