Other lots by Hendrickx
-
#82Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 51 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#332Hilde Hendrickx
“Stilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#322Hilde Hendrickx
“Spelende kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants jouants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 93 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#79Hilde Hendrickx
“Ronde van Frankrijk Alpe d’Huez”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tour de France Alpe d’Huez” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120
Similar lots by type
-
#314Georges Chappuis
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120/180 -
#489A. Pilate
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 20/40 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#614L. Ad Cock
“Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#619Anne Verrassel
Een reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60/80 -
#664M. Cockx
“Rokende clown”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Clown fumant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#114
“Dame met parasol”. Een Oriëntalistische aquarel op papier.
“Dame à l’ombrelle”. Aquarelle orientaliste sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#592Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Een pierrot, een clown en een jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Un pierrot, un clown et un petit garçon”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 X 75 cmEstimate: € 50/80 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#694M. Cockx
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 X 46 cmEstimate: € 100/150 -
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#594M. Cockx
“Twee clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Deux clowns”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#679M. Cockx
“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#651
In bloemenvorm samengebrachte plaquettes van jade met een gesculpteerd drakenmotief. Chinees werk. Ingelijst achter glas.
Plaquettes en jade aux motifs sculptés de dragons, rassemblées en forme de fleur. Travail chinois. Encadrées sous verre.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#321Portmeirion
Een Engelse nachtspiegel van aardewerk met handgeschilderd rozendecor. Onderaan gemerkt.
Pot de chambre anglais en faïence au décor de roses peintes à la main. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#336
“Bosrand in de winter”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Lisière en hiver”. Huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Twee karaffen van kleurloos glas.
Deux carafes en verre incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#343
“Bedrijvigheid op het strand bij zonsopgang”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Activités à la plage au crépuscule”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 200/250 -
#374Pierre Jean Poitevin
Twee studies in houtskool op papier. Gesigneerd. En een andere in inkt.
Deux études en fusain sur papier. Signées. Et une autre en encre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#323Goebel
Drie engeltjes en een hoogreliëf van Maria met kind van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.
Trois angelots et un relief représentant une Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#4
Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#149Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120