#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#416Een Turks handgeknoopt karpet van wol.
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
A vintage measuring instrument, marked PM Tamson The Hague.No longer availableEstimate: € 70 / 100