Other lots in this auction
-
#86Een bureaustoel met gedraaide spijltjes, bekleed met gecapitonneerd groen leder. Op wielen.
Une chaise de bureau, lattes torsadées, revêtement en cuir vert capitonné. sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#196“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 27 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#354“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een zilveren schaal met Duitse keuren 800‰, we voegen er een glazen coupe met zilveren rand van 935‰ aan toe.
Un plat en argent avec poinçons allemands 800‰. Nous ajoutons une coupe en verre avec rebord en argent 935‰.No longer availableDim. 256,30 g Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#624Slabbinck“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Een paar bronzen wandlampen in de vorm van olifantenkoppen met glazen kappen in de vorm van vlammen.
Une paire d’appliques en bronze en tête d’éléphants et abat-jour en verre en forme de flammes.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#451Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.No longer availableDim. Ø: 17,5 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#797Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#92Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Markt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le marché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100

