Other lots in this auction
-
#340
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,36 ct.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662
Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#562Jef Vaes
“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88
Een grote runderhoorn in gepatineerd messingen voet gedragen door een vrouwenfiguur en versierd met bladeren.
Une grande corne de vache au pied en laiton patiné portée par une figure féminine et décorée de feuilles.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#451
Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles. Un réparé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 140 -
#230
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 13,57 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#550Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Goebel, Germany
“Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.
Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421
Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.
Un vase en faïence à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30