Other lots in this auction
-
#83
“Muzikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.
”Musicien”. Un petit groupe en bronze d’après Rousseau. Sur socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#799
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30 / 35 -
#327Limoges, France
Een coupe op voetjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#409
Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre noir. Période 1930. Avec clé.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#16
Een klein George I bijzetmeubeltje met gegolfde zijden met een kleine lade en een uitschuifbaar blad.
Un petit meuble George I, les côtes ondulées avec un tiroir et une tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#740
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 100 cmEstimate: € 40 / 70 -
#192
“Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).
”Scène hivernale d’une ruine et un étal dit koek-en-zopie lointain”. Huile sur toile. Porte une signature: J.J.C. Spholer ( attribué à).No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 500 / 800 -
#786
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.
Une série de quatre chaises style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#387
Vijf paar en twee enkele koperen kandelaars.
Cinq paires et deux candélabres en cuivre.No longer availableDim. h: 28 cm hoogsteEstimate: € 60 / 70