#719Panamarenko
Affiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#706
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
#808
Een houten kinderbureautje met drie laden.
#285
Un pendentif en or blanc et or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 600/700 -
#76
Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.
Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100/150 -
#421Boch
Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt
#115
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200/300 -
#567
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met een rond wit marmeren blad, versierd met verguld bronsbeslag
Une petite table en bois de placage style Louis XV à tablette ronde en marbre et montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#680
Een kleine eikenhouten trog.
Une petite auge en chêne.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 49/69 -
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100/120