Other lots in this auction
-
#73Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#246Een tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Meuble à deux corps en chêne sculpté, le dessus vitré et porté par deux personnages. Style Renaissance malinois.No longer availableDim. 240 x 105 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#281IronstoneEen paar zeshoekige balustervazen van blauw en wit aardewerk met decors van fruitbomen en vogels. Engels werk naar Chinees voorbeeld.
Une paire de vases hexagonaux en faïence bleue et blanche, décors d’oiseaux et d’arbres fruitiers.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#164Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 260 / 300 -
#5Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 0,15 ct. en kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 0,15 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 320 -
#445Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met twee tanden.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti de deux dents.No longer availableDim. 8,41 gEstimate: € 130 / 180 -
#136Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300 -
#14Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.
”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500

