Similar lots by type
-
#754Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#588Sandra Jayat“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“Rayonnement de fleurs “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 2000 au verso.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#714Jan Wouters“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#544Violeta Craciun“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#729Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#562Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300 / 500 -
#564Sorin IlfoveanuPeriod: °1946“Mannenportret”. Gewassen pentekening op doek.
“Portrait d’homme”. Lavis sur toile.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 200 / 400 -
#694Hilde Hendrickx“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
“Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 43 & 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#712M. Cockx“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
“Vendeur de légumes”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742Van de Vijver“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#734Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Ferucci“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220 / 260 -
#364Romain Malfliet“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Hilde Hendrickx“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#605“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#587“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#228Een klein kamerscherm van gesculpteerd hout, versierd met naaldwerk achter glas.
Petit paravent en bois sculpté décoré de tapisserie sous verre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#581Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#763Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#474Daufresne de la Chevalerie“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#477Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.
Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#47Een lot tin. XVIIIde, XIXde en XXste eeuw.
Lot d’étains des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#608“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#433LimogesDoosje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Petite boîte en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#686Een grenenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en één lade boven het klapblad.
Un secrétaire en sapin avec quatre tiroirs et abattant.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 140 / 200 -
#589Magritte“La corde sensible”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Georgette Magritte’ en genummerd 21/100 buiten de plaat. Met naamstempel René Magritte.
“La corde sensible”. Lithographie. Signée Georgette Magritte et numérotée 21/100 hors planche. Avec cachet René Magritte.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 450 / 550

