Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.
Dim. 104 x 89 cm
SKU: 2409190229.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #729

    Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.

    Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #736
    Sarouk

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 250 x 243 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #482
    F.J. Raeymaekers

    “Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159

    Een paar reproducties van het Lam Gods.

    Une paire de reproductions de l’Adoration de l’Agneau mystique.
    No longer available
    Dim. 45 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #786

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #678

    Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.

    Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #866

    Een klein handgeknoopt wollen lopertje.

    Un petit couloir en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 145 x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #711

    Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.

    Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #892

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal.

    Un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    “Zittend naakt”. Metaal en gips.

    ”Nu assis”. Métal et plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 29,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #46

    Een antieke houten wieg.

    Un berceau en bois antique.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #584

    “Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.

    ”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More