#224Célestine Vermoelen“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#176Een staande klok met eikenhouten kast.
#753Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.
#483Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.
#704Ryusai (Hiroshige)“Kruipend door een boomstam”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Rampant dans un tronc”. Une gravure sur bois japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 18,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#40Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#796HamadanEen Perzische wollen loper.
#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
Un buste de Beethoven en plâtre à patine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
#377Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
Deux lampes différentes en faïence et cuivre.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50