Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.
Dim. 104 x 89 cm
SKU: 2409190229.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #685

    Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.

    Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #730

    Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.

    Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #834

    Een gedeelte servies van Boch, bestaande uit enkele ovale schotels, een theepot, twee sauskommen, drie diepe borden en een pollepel. Onderaan gemerkt. We voegen er acht keukenpotten en een olie en een azijnflesje, eveneens met een immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Une partie d’un service de table Boch, comprenant quelques plats, une théière, deux saucières, trois assiettes profondes et une louche. Marque sous la base. Nous ajoutons huit pots de cuisine, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre à décor à l’immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #891

    Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.

    Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #569

    “Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.

    ”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #78

    Een recente dekselvaas van Delfts blauw en wit aardewerk. En twee kleinere. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle récent en faïence de Delft bleue et blanche. Avec deux plus petit. Marque sous la base. Petit éclat à un couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #99
    Johan Baptiste Homanni

    ”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.

    ”Flandriae”. Une ancienne carte mise en couleurs à la main.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #441

    Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.

    Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #763

    Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #863

    Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.

    Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #44
    Célestine Vermoelen

    “Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 69 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More