#153Een gedreven zilveren doos met barokke versiering. Op het deksel een scène naar David Teniers in reliëf. Hollandse keuren, tweede gehalte. Makersmerk EMB. Letsels aan twee pootjes.
Boîte en argent repoussé à décor baroque. Sur le couvercle une scène d’après David Teniers en relief. Poinçons hollandais, deuxième titre. Orfèvre EMB. Dégâts à deux petits pieds.No longer availableDim. ± 265 g - 15,5 x 7 cmEstimate: € 280 / 320 -
#78Een recente dekselvaas van Delfts blauw en wit aardewerk. En twee kleinere. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle récent en faïence de Delft bleue et blanche. Avec deux plus petit. Marque sous la base. Petit éclat à un couvercle.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#297Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.
#46Een antieke houten wieg.
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#749Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
#765Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
#731Art nouveau vaasje van kobaltblauw glas bovenaan versierd met libellen van verzilverd metaal. Gemerkt WMF en genummerd.
Un vase Art Nouveau en verre bleu cobalt, décoration de libellules en métal argenté. Marque WMF et numéroté.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60