Other lots in this auction
-
#75Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une améthyste centrale de ± 4 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#531Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Artisans”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#8Vier sierbordjes van kobaltblauw porselein met een voorstelling van Simbad. Evenals een bord met een zeilschip naar Gardner.
Quatre assiettes en porcelaine bleue cobalt, représentation de Simbad. Une assiette représentant un voilier de Gardner.No longer availableDim. Ø 16,5 & 20,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#872“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een lot van 25 strips van uitgeverij Dargaud, bestaande uit 12 strips van ‘Asterix’, 4 albums van ‘XIII’, 4 albums van ‘Lucky Luke’ en 5 andere.
Un lot de 25 bandes dessinées par Dargaud, comprenant 12 bandes dessinées d ‘Astérix’, 4 albums de ‘XIII’, 4 albums de Lucky Luke’ et 5 autres.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#54Marleen GerloPeriod: °1954“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een aquamarijn van ± 10 ct.
Bague en argent 900 ‰ sertie d’une aigue-marine de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,61 gEstimate: € 150 / 250 -
#875“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.No longer availableDim. 71 x 39 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600 / 650 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 214 x 134 cmEstimate: € 50 / 80

