Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.
Dim. 104 x 89 cm
SKU: 2409190229.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #87

    Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.

    Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #235

    Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.

    Cabochon ovale d’améthyste pesant ± 14,75 ct.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 550
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.
    No longer available
    Dim. 3,83 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #318

    Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.

    Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #503

    Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.

    Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #219
    Jan van Couver

    Een paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 51,5 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #561

    Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met een dambordmotief.

    Une verseuse sphérique en faïence polychrome à glaçure, décoration d’un motif de jeu de dames.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #853

    Twee diverse neo-barokke kandelaars van messing.

    Deux candélabres différents en laiton. Néo-Baroque.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #630

    Een eikenhouten secretaire in renaissancestijl. Onderaan twee paneeldeuren en een lade onder het rolluik en bovenaan twee gevitreerde deuren met glas in lood.

    Un secrétaire en chêne style Renaissance. Le dessous à deux portes et un tiroir sous le store. Le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 220 x 107 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #547

    Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.

    Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #246

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #267

    Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.

    Une verseuse à bec française. +- 1770. Niderviller.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More