Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.
Dim. 104 x 89 cm
SKU: 2409190229.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #728

    Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.

    Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #775

    Een Engelse ronde tafel met klapblad.

    Une table ronde anglaise à tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #477

    Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.

    Un socle en bois sculpté à deux dragons.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #766

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 260 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #137

    Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).

    Une colonne en marbre (restaurée) avec un diable en métal argenté et sur une base en porcelaine de Sèvres bleu cobalt. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #616

    Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 381 x 297 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz fumé de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 9,71 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #197

    Vergulde pendule versierd met een allegorie op de visvangst. Omstreeks 1880. Met sleutel en slinger.

    Une pendule doré, décoration d’une allégorie de la pêche. +- 1880. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #297

    Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.

    Un couvert à poisson pour douze convives en métal argenté et manches en os. Dans un étui en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #499
    Henri Victor Wolvens
    Period: 1896-1977

    Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.

    Trois lithographies signées et numérotées.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #375

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.

    Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.

    Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 & 185 x 103 cm
    Estimate: € 35 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More