#14Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.
”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#196
Un buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance à deux grandes portes panneaux en dessous et deux petites portes panneau au dessus, flanquées de galeries ajourées.No longer availableDim. 255 x 140 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#187Delvaux
Een handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#128
Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
#432Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952
“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#433
Een lot glazen messenleggers.
#183
Een Oosters theepotje met draken motief.
#212Maurice Wyckaert
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#146
Een paar tuinstoeltjes van Chinees porselein met een blauw-wit floraal decor.
#316
Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
#94
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#213
Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.No longer availableDim. 86,63 gEstimate: € 230/280