Other lots in this auction
-
#227Hergé“De Avonturen van Kuifjel: Het geheim van de Eenhoorn”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Matige staat. Restauratie aan de voorste kaft.
”De Avonturen van Kuifje: Het geheim van de Eekhoorn”. Ed. Casterman. Première édition, 1946. Bon état. Restauration à la couverture devant.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#524Nora Verbeek“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334J. Vermoelen“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#294“Vrouw en kinderen bij het raam.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Femme et enfants près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#777Dimitrov“Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.
”Femme-chat”. Une statue polychrome russe en porcelaine.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120 / 200 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#351Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450 / 550 -
#239Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460

