Other lots in this auction
-
#742Royal Zuid-HollandEen vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#451Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.
Une paire de coqs en combat en métal argenté.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#370Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 143 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#510Een lot van 61 strips, bestaande uit 51 albums van ‘Jommeke’, waaronder enkele eerste drukken (De muzikale Bella, Met Fifi op reis, ...), een abum van ‘Kari Lente’, een album van ‘De lustige kapoentjes’, een album van ‘Thomas Pips’, 3 albums van ‘Nero’ en een album van ‘Langteen en Schommelbuik. Eveneens twee verhalen van Jeff Nys (Pius X & Bernadette) en een Engelstalig kleurboek met strip van Jommeke.
Un lot de 61 bandes dessinées, comprenant 51 albums de ‘Jommeke’ dont des premières éditions tels que Fifi op reis, De muzikale Bella. Un album de ‘Kari Lente, un album des ‘Lustige Kapoentjes’, un album de ‘Thomas Pips’, 3 albums de ‘Nero’ et un album de ‘Langteen en Schommelbuik. Aussi deux histoires par Jeff Nys ( Pius X & Bernadette) et un livre de coloriage de Jommeke. ’.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#625Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100 -
#858Een paar lage bronzen kandelaars op drie voetjes.
Une paire de candélabres bas sur trois pieds. Bronze.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#650Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200

