#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#196Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.No longer availableDim. 215 x 156 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 700 / 800 -
#473Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#476Beloutsj bidkleed van wol.
#182Vier topografische gravures. “Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Uit: Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Zicht op het Kasteel van Laken uit Sanderus, XVIIde eeuw (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis (..)
Quatre gravures topographiques:“Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Vue sur le chateau de Laken , Sanderus, XVIIè siècle (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis vulgo (..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#792Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.
Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80