Similar lots by type
-
#282J. Derk“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#642“Meisje in een stoel”. Aquarel op papier. Monogram L.A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh.
“File sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogramme L.A. Attribué à Lizzy Ansingh.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240 / 320 -
#608Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@ / 180 -
#297Een paar sierkruiken van goudgepatineerd zamak op arduinen voetstukken. in Napoleon III- stijl. XIXe eeuw.
Deux vases en régule patinée dorée sur socles en pierre de taille. Style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#216Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#442“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#664“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#292V. Tsepov“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#683Een bord van Chinees porselein met en handgeschilderd bloemendecor en een bianco sopra bianco-motief op de vleugel. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine de Chine avec décor fleuri peint à la main et motif bianco sopra bianco. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#159“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#132Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750 / 850 -
#152“Flora”. Een beschilderd borduurwerk op zijde. Tijdperk Empire.
“Flora”. Une broderie peinte sur soie. Epoque Empire.No longer availableDim. 26,5 x 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#609Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359L. Deschamps“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#270Postzegels. Album “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Brussel. Vanaf 1887 (Congo Vrijstaat). Diverse volledige reeksen.
Album de timbres-poste. “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Bruxelles. A partir de 1887 (Congo Etat Indépendant). Plusieurs séries complètes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#794Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale smaragd van ± 3,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’une émeraude de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#530Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd metaal, versierd met een blauw en wit bloemendecor en met een aapje op het deksel.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine et métal argenté, décor bleu et blanc de fleurs et d’un singe sur le couvercle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#144“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401Twee dekseldozen ivan tin en messing in de vorm van een eend.
Deux boites avec couvercles en laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 180 -
#258Een Duits romantisch tafereel in polychroom porselein van zachte pasta. Genummerd 1226.
Une statue en porcelaine pâte tendre polychrome représentant un couple romantique. Numéroté 1226.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#591Een ceremoniële Yoroi. Omstreeks 1960. In opbergkist.
Yoroi de cérémonie. Vers 1960. Dans son coffre.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#207DelheidEen 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1400 / 1800

