#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een Japanse houtsnede, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.
A Japanese woodcut, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.No longer availableDim. h 15 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
#321Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.
Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
"Flemish farms". Sanguine on paper. Signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 40 / 60