#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#761Een lot van 4 boeken met gebundelde weekbladen waarvan 3 x Robbedoes, Albums 36, 40 en 48 en de 33ste jaargang van Zonneland.
A lot of 4 books with bundled magazines, including 3 x Robbedoes, Volumes 36, 40, and 48, and the 33rd year of Zonneland.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Raffaele Iannello“The Ex” Voodoo. Een kunststof messenhouder met 5 openingen. 1 schede manco. Design door Raffaele Iannello.
"The Ex" Voodoo. A plastic knife holder with 5 openings. 1 sheath missing. Designed by Raffaele Iannello.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 70 -
#763Drie diverse glazen vazen en een dito blauwe coupe.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50