#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#90Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 500 -
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200