#109“Landschap met boerderij”. Olieverf op doek.
"Landscape with farm". Oil paint on canvas.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
#37Delfts blauwEen wit-blauw aardewerken tabakspot met koperen deksel en opschrift “Havana’. Onderaan gemerkt Delft.
#414J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#120Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold necklace with a cross-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 750 / 850 -
An 18 carat white gold necklace with pendant set with a pendant amethyst with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 300 / 400 -
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#756Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60