#60Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met twee briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,68 ct. FSI1.
A pair of 18 karat yellow gold earrings with two diamonds totaling approximately 0.68 carats. FSI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#321Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.
Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#311Een gedreven messingen pendule. Vroeg 20ste eeuw. Met sleutel. Kleine beschadiging bovenaan.
A driven brass pendulum. Early 20th century. With key. Small damage at the top.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#119Albert DandoisInterieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80