#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#762‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
#776Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#620Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#679Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr.toren.gevels Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 74/100.
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
"Aunt Filomeen." An alabaster bust. Dating back to the 1930s.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60