#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#439Jan Vanriet RevolverPeriod: °1948“Dogmes et instructions”. Een uitgave met 4 litho’s, waarvan 1 gesigneerd “Jan Vanriet”.
"Dogmas and instructions". A publication with 4 lithographs, one of which is signed "Jan Vanriet".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#217Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#487Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
A pair of cloisonné vases with bird decorations.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
"Harlequins." Black and white photograph.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 40 / 45