Similar lots by type
-
#229Leo CleymansPeriod: °1937“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#784Belnori (?)“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100 / 150 -
#783Léon Houyoux“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#799Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#544Aloys de Lignière“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#39Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#432Marie OsterleyPeriod: 1842 - 1916“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339“Zicht op een herenhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une maison de maître”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Luc Peter Crombé“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400 / 500 -
#672“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#800Z. Hedwig“Zicht op de St. Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100 / 160 -
#542Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#674Frans CoppensPeriod: 1895-1975“Watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Moulin à eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#352“Winters landschap met wandelaar”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver avec un baladeur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 55a / 65 -
#452Karel Van Lerberghe“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#574“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679L. Brangers“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#709“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘IZ’.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#798P. Kirin“Landbouwer in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#212“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#552V. Thijs“Sprookjeslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
“Paysage de conte de fée”. Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#519Vera Noens“Odelle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Odelle”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 55 / 75 -
#410EthiopieVijf verschillende gegraveerde armbanden van metaal.
Cinq différents bracelets en métal gravé.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#733Pijlenkoker van hout en dierenhuid met daarin 5 pijlen met ijzeren puntjes. Papoea-NIeuw-Guinea.
Fourreau aux flèches en bois et peau. Contenant cinq flèches aux pointes en fer. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#532Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin en dieren op het deksel.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans en jardin et d’animaux sur le couvercle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650 / 750 -
#545Elisabeth LeenknegtEen halssnoer van mondgeblazen glas.
Collier en verre soufflé à la bouche.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#302Fernand Allard l’OlivierPeriod: 1883 - 1933“Personages op een hooiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages sur un char à foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
#311Een klokstel van porselein en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#8Een paar plastic spaarpotten voor resp. 1 en 2,5 Gulden in de vorm van Laurel & Hardy. Jaren ‘50.
Laurel & Hardy. Paire de tire-lire en plastique, respectivement pour 1 et 2,5 Hfl. Années 50.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#392Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#163Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#245Een 18 karaats wit en roze ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een centrale diamant van ± 1,04 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct entourant un diamant central de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 4,5 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#461Twee gemberpotten en een cilindervaas van meerkleurig Japans porselein met houten deksels. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux pots a gingembre et un vase cylindrique en porcelaine du Japon polychrome aux couvercles en bois. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100


