Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.

“Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.

"Portrait de dame." Huile sur bois. Porte le monogramme ML 'Espagne'.
Dim. 37 x 29 cm
SKU: 2202220389.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 500 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #57

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal, versierd met vogeltjes als dekselknoppen. Eén met deuk.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté, décoré d'oiseaux en guise de boutons de couvercle. Une avec bosse.
    No longer available
    Dim. 13 cm - 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #170

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een munt van 21 K. 1 Sovereign 1958.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une pièce de 21 carats 1 souverain 1958.
    No longer available
    Dim. 15,08 g
    Estimate: € 460 / 550
  • #160

    Art nouveau ring van 18 K wit en geelgoud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    Bague Art Nouveau en or blanc et jaune 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #41

    Een paar kleine hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    Paire de petits vases en corne en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #251
    Van de Velde

    “Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

    "Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #208

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    “De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.

    "L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #489

    Metalen spiegel stijl Armand.

    Miroir en métal style Armand.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #584
    Robert Van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.

    "Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #199
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Parkzicht met vijver” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Vue sur parc avec étang » Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 100 x 134 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More