Other lots by Vermoelen
-
#223Célestine Vermoelen
“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 700/1000 -
#4J. Vermoelen
“Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.
”Trois-mâts”. Huile sur panneau. Marque au dos et daté 1982.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#9J. Vermoelen
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableDim. 32 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#29Célestine Vermoelen
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 25/30 -
#119Célestine Vermoelen
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#44Célestine Vermoelen
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 25/35 -
#178Célestine Vermoelen
“Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 180/200 -
#179Célestine Vermoelen
“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200/220 -
#104J. Vermoelen
“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
”Port intérieur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#334J. Vermoelen
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#30
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een blauwe amethist van ± 1,31 ct. en met zwart lederen ketting.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’une améthyste bleue de ± 1,31 ct avec chaîne en cuir noir.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 120/150 -
#458Petrus Regout
Een asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#472
“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925
“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Les aventures du Roi Pausole”. 25 gravures sur bois par Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., ParisNo longer availableEstimate: € 25/35 -
#560
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914
“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120/160 -
#531
Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Artisans”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120/130 -
#3
Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#423
Een messingen schemerlamp.
Une lampe en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 20/25 -
#351
Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#481Val Saint-Lambert
Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30/40