#32Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Pont à Rynsbourg. Une gravure. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#650
Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600 -
#160
#275
Een paar kandelaars in verzilverd metaal met drie lichtpunten.
#659
Une caisse de soldat en bois de l'artillerie belge, stationnée dans la forteresse de Schooten. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 68x31x27cmEstimate: € 50/80 -
#408Goebel, Germany
#159Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
#654
#272Seys Gaspard
“Straatzicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d’une rue de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 35,5 cmEstimate: € 50/80 -
#510
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 280/350 -
#669
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75/100