Similar lots by type
-
#171Drie etsen met stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vue sur la ville. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 7; 10 x 8 & 12 x 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#46Drie stuks meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een wandvaasje, een potje en een bordje.
Trois pièces de poterie multicolore de Rouen, composées d'un vase mural, d'un pot et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. l: 13 - 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#219Hélène Van Hagendoorn“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50 / 100 -
#149Geert De Meyer“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 50 -
#75Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#192Fab Cool StuffEen replica van de gouden plaat van ‘Something’ van the Beatles. In frame met foto’s.
Une réplique du disque d'or Something des Beatles. Dans un cadre avec des photos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 45 -
#66Een Afrikaans ivoren brievenopener in de vorm van een krokodil.
Un coupe-papier en ivoire africain en forme de crocodile.No longer availableOnline onlyDim. l: 44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#61Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#72Een koperen blaker met lang handvat.
Une applique en cuivre avec un long manche.No longer availableOnline onlyDim. l: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#108Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.
Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 & 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290CarreraEen speelgoedracebaan met vijf racewagens, piloten, ea. Enkelen nog in originele verpakking.
Une piste de course jouet avec cinq voitures de course, pilotes, etc. Certaines encore dans leur emballage d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#187“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#101Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#251Een ingekaderde merklap naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un échantillonneur encadré d'après un exemple du 19ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 64 cmEstimate: € 15 / 30 -
#146“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#102Een ovale schotel van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor de Canton multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
Magasin d'antiquités. Broderie encadrée. Copenhague.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 36 cmEstimate: € 15 / 30 -
#133Omer Coppens“Gros temps”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gros temps”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#223Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.
Un pichet et une soupière décorative en terre cuite multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Sumak Pekny“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#81“Duivel”. Een kunsttapijtje. Achteraan gesigneerd en gedateerd 2010.
Diable. Un tapis d'art. Signé et daté 2010 au dosNo longer availableOnline onlyDim. 68 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#54Een lot van drie verschillende koperen kandelaars.
Un lot de trois chandeliers en cuivre différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 15, 17 & 22 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#5Van Lembeeck (?)“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#126Frank Hoge“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 49 cmEstimate: € 350 / 500 -
#232Roy“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
Homme Luba assis avec une pipe. Statue en bois. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#236“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#292R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#27Een diepe schotel van Portugees aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
Un plat profond en poterie portugaise avec un motif floral. Marqué en bas. Légers dégâts sur les bords.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#276Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#106P. Dassy“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupes au bord des Reien. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .No longer availableOnline onlyDim. 68 x 87 cmEstimate: € 120 / 180

