Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Dansende “Godin Radha” van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.
Dansende “Godin Radha” van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.

Dansende “Godin Radha” van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.

Déesse Radha, une statue en ivoire sculptée. Sur socle en bois.
Dim. H. 21 cm
SKU: 2509180668.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #668
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #751

    Een lot haarkammen. Hoorn e.a., begin XXste eeuw. Kleine letsels. Gebruikt voor theater en tv.

    Un lot de peignes, en corne et autres. Début XXème siècle. Petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #519

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Kircher.

    ”Paysage de campagne”. Huile sur toile. Porte la signature: Kircher.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #27
    Nao by Lladro.

    “Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Jeunes femmes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een zittende Chinese wijze met ruyi van monochroom wit porcelein in de stijl van het Blanc-de-Chine.

    Un sage chinois assis avec un ruyi en porcelaine blanche dans le style blanc-de-chine.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #159
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.

    Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.
    No longer available
    Dim. 122 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #236

    Paar koperen kandelaars gedragen door putti.

    Une paire de candélabres portée par des putti.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #212

    Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.

    Un miroir à encadrement richement décoré et doré.
    No longer available
    Dim. 124 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #29

    “Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.

    ”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.

    Une garde-robe à deux portes en chêne avec une coiffe courbée. La tête décorée d’une rocaille avec une représentation d’un marteau couronné. XIXème siècle. Dégâts au tiroir du bas.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #672
    J. Riemsdijk

    “Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #88
    Voigtländer e.a.

    Een partij analoge fototoestellen.

    Un lot d’appareils photos analogues.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More