Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.

“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.

"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2202220183.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 240 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #533

    Een bronzen Indische olifant.

    Un éléphant indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #666

    Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.

    Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #493

    “Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #518

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #225

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.

    Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #217

    Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #563

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #511

    Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.

    Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #553

    Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.

    Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #477

    “Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.

    "Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #224
    Joz. De Swerts

    Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.

    Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal, versierd met vogeltjes als dekselknoppen. Eén met deuk.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté, décoré d'oiseaux en guise de boutons de couvercle. Une avec bosse.
    No longer available
    Dim. 13 cm - 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een lot zeeschelpen, waarbij een dubbele op voetje en drie strombusschelpen.

    Lot de coquillages dont un double sur pied et trois strombus.
    No longer available
    Dim. H:8-15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    “Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.

    "Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469
    Jean - Pol Soudan
    Period: °1953

    “Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 99 x 101 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #691

    Een tinnen theepot op komfoor.

    Une théière en étain sur un rechaud.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een Chinees porseleinen schotel met een wapenschild in het decor in de stijl van het Chine-de-commandedecor. XIXe eeuw. We voegen er een recenter Chinees porseleinen dekselvaasje met soortgelijk decor aan toe.

    Plat en porcelaine de Chine à décor d'armoiries dans le goût du décor de Chine de commande. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase couvercle en porcelaine de Chine plus récent au décor similaire.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #48
    Plokmann

    Een monochroom wit aardewerken scheerbekken. Vroeg XIXe eeuw.

    Bassine à raser monochrome en faïence blanche. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30cm H: 10cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #343

    Een verzilverd metalen champagne-emmer met vergulde handvatten.

    Un seau à champagne en métal argenté avec anses plaquées or.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #270

    Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turc antique noué à la main.
    No longer available
    Dim. 410 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #381

    Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.

    Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.
    No longer available
    Dim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More