Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dansende shiva”. Bronzen beeld. XIXde eeuw. Met certificaat.
“Dansende shiva”. Bronzen beeld. XIXde eeuw. Met certificaat.

“Dansende shiva”. Bronzen beeld. XIXde eeuw. Met certificaat.

"Shiva dansant". Statue de bronze. XIXème siècle. Avec certificat.
Dim. H. 64 cm
SKU: 2202220501.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #501
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #643

    Een lampje met smeedijzeren voet en met gekleurd glazen kap.

    Une lampe avec base en fer forgé et abat-jour en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #394

    Een paar werken “Abstract met bladeren.” Een paar olieverf op doek. Italiaanse school.

    Une paire d’oeuvres "Abstrait avec feuilles". Und paire de huiles sur toile. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #442

    Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.

    Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.
    No longer available
    Dim. H:11-27cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #624

    “Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.

    Composition géométrique”. Huile sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 46,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

    Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.
    No longer available
    Dim. H: 4-6cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #239
    Jos. De Swerts

    “Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.

    "Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #338

    Twee kleine sierterrines van porselein, waarbij één Delfts (20 x 16 x 15 cm) en één Engels ( 18 x 13 cm). Bijgevoegd een Engels aardewerken bord met Kasteel in het decor (Ø 26 cm.

    Deux petites soupières ornementales en porcelaine dont une de Delft (20 x 16 x 15 cm) et une anglaise (18 x 13 cm). Inclus une assiette en faïence anglaise avec Château dans le décor (Ø 26 cm).
    No longer available
    Dim. Ø:18-28cm H:13-15cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #616

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #412

    “Horizon.” Olieverf op hout. Draagt monogram achteraan W.S. 93. Beschadiging.

    "Horizon." Huile sur bois. Porte monogramme à l'arrière WS 93. Dégât.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #533

    Een bronzen Indische olifant.

    Un éléphant indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen en twee armstoelen in Renaissancestijl met getorste poten.

    Ensemble de quatre chaises en chêne et de deux fauteuils de style Renaissance aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. H:100-110cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More