Other lots in this auction
-
#619
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#284
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#829
“Paardenmenner”. Een druk. Met monogramstempel van Henri Toulouse-Lautrec.
”Cavalier”. Une impression. Avec tampon monogramme de Henri Toulouse-Lautrec.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#126
Een kleine vitrine met facetgeslepen glas in de deur en een lade bovenaan.
Une petite vitrine à verre taillé facette dans la porte et un tiroir au dessus.No longer availableDim. 116 x 66 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 150 / 250 -
#549
“Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.
”Personnages auprès de l’entrée de l'hôtel”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563
Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.
Une paire de statues mexicaines, comprenant une figure assise avec un aigle en jade, et un chef de tribu en pierre de taille et malachite.No longer availableDim. h: 27 & 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#846
Een paar stoelen en een paar nachtkastjes van witgepatineerd hout met marmeren blaadjes in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de chaises et une paire de tables de chevet en bois à patine blanche et tablettes en marbre style Louis XVI.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132L. Giraud
“Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#640
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260 / 300 -
#139M.P. Von Hemsburg
“Stilleven met anjers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909. Een kleine herstelling.
“Nature morte aux oeillets”. Huile sur toile. Signée et datée 1909. Petite réparation.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548
“Personage”. Een Afrikaans houten beeldje. Ngombe, Uubangu. D. R. Congo.
”Personnage”. Une statue africaine en bois. Ngombe, Uubangu. D. R. Congo.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60