Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.

“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Demetre Chiparus. Op arduinen sokkel.

Danseuse. Une statue en bronze d'après une œuvre de Demetre Chiparus. Sur un socle en pierre bleue.
Dim. h: 53 cm
SKU: 2004210177.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #275

    Een gevarieerd lot met twee miniatuurtjes, een parelmoeren paternoster, een vrijmetselaarsjuweel van een ridder van de rozenkruisers en een aantal schapulieren e.d.

    Un lot varié avec deux miniatures, un chapelet en nacre, un joyau maçonnique d'un chevalier des croiseurs de rosiers et un certain nombre de scapulaires, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #465
    Jan Cox
    Period: 1919 - 1980

    Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 6/10. Met begeleidende uitgave over de kunstenaar.

    Une eau-forte. Signée, datée 62 et numérotée 6/10. Avec carnet d'accompagnement sur l'artiste.
    No longer available
    Dim. 38 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #126

    Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.

    Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.
    No longer available
    Dim. 88 x 98 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een paar ronde schijven van jaspis in metalen houders.

    Une paire de disques en jaspe ronds sur supports en métal.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 & 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251

    Een paar bronzen reliëfplaquettes met profielen van Koning Leopold III en Koningin Astrid door A. Darimont.

    Une paire de plaques en bronze en relief avec des profils du roi Léopold III et de la reine Astrid par A. Darimont.
    No longer available
    Dim. 17 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #612
    RFH Czechoslovakia

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.

    Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #556

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir en laine persane noué à la main.
    No longer available
    Dim. 545 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #272
    Barton

    “Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.

    Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    “Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.

    Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.

    Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #447

    Een sierschotel van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 90 / 130
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More