Similar lots by type
-
#163“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
“Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 500 / 600 -
#172Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360 / 380 -
#202“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#476Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#181Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#239Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.
Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 200 / 280 -
#563Michel Hereman“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#157Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#583De Potter“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#218Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.
Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199Edouard LanteriPeriod: 1848 - 1917“Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 750 / 800 -
#197Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#554“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120 / 140 -
#213“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#258Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 120 / 180 -
#657Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.
Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100 / 180 -
#571Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.
Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 600 -
#178“Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.
“Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#63Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.
Statuette en régule représentant un petit garçon.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170 / 200 -
#597Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700 / 800
Other lots in this auction
-
#692Het volledige werk van Guy de Maupassant met illustraties Julian Damazy. Ed. Ollendorff, Paris. 18 delen. Eind XIXe eeuw.
L’oeuvre complète de Guy de Maupassant avec des illustrations par Julian Damazy. Ed. Ollendorf, Paris. 18 volumes. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#310Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en een parel.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de deux petits diamants et d’une perle.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 100 / 150 -
#231Een coupe van meerkleurig aardewerk, gedragen door een vrouw van bruingepatineerd zamak. De coupe gemerkt van Hugo Lonitz & Cie. Begin XXe eeuw.
Un coupe en faïence polychrome, portée par une femme en régule brune. La coupe porte la marque de Hugo Lonitz & Cie. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#469P. Heekers“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Trois générations”. Pastel sur papier. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#48The Walt Disney CompanyEen telefoon van meerkleurig kunststof met een voorstelling van Mickey Mouse.
Téléphone en plastique polychrome représentant Mickey Mouse.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Livia Vajda“In de joodse wijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le quartier juif”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#391Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#691Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100 / 150 -
#346Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
Table D-end en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#667Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met messingen beslag en gesculpteerde en opengewerkte plaquettes van groen jade.
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade vert ajouré et sculpté.No longer availableDim. h: 22 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Drie geslepen kristallen vazen waarbij één groene op voet uit Bohemen en twee blauwe van Val St. Lambert.
Trois vases en cristal taillé dont un vase sur pied vert Bohème et deux vases bleus de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 12, 16 & 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220 / 240

