Similar lots by type
-
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380 / 420 -
#783Een hagedis en een scheper van brons.
Un lézard et un berger allemand en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#242Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#609“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#163“L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.
“L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 280 -
#241“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#530Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#718Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#525“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#253“Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.
“Poésie”. Sculpture en régule d’après une oeuvre de Rigual. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400 / 450 -
#655Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#188“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 400 -
#708“De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.
“Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400 / 500 -
#595Lalouette“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650 / 700 -
#258Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Jef Lambeaux’.
Buste de fille en bronze à patine foncée. Signé Jef Lambeaux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#763Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.
Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#505“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450
Other lots in this auction
-
#573Een paar vaasjes van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de petits vases en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 280 -
#60Twee verschillende 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux différentes bagues aux initiales en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 120 / 180 -
#647Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#575Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 240 -
#699“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Een eikenhouten armstoel met gecapitonneerde grijze bekleding.
Fauteuil en chêne recouvert de tissu gris capitonné.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#563Een minipalmboompje op sokkel met een groot aantal palmtakjes.
Palmier miniature en ivoire sur socle et avec une grande quantité de branches amovibles.No longer availableDim. 182,35 gEstimate: € 50 / 100 -
#30Een halssnoer met zoetwaterparels en zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#543Een grote en een kleine vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met verschillende decors. Recent werk. Onderaan gemerkt.
Un grand et un petit vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome aux décors différents. Travail récent. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#256Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.
Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.No longer availableDim. 212 x 130 cmEstimate: € 240 / 360 -
#787Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#430Een mahoniehouten bureaustoel. Lederen zit te vervangen.
Chaise de bureau en acajou. Cuir à remplacer.No longer availableEstimate: € 60 / 100


