Other lots in this auction
-
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,25 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#65Een ring van 18 K geelgouden en zilver bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffier van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un saphir de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#551Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.
Paire de vases en verre, décor peint. Belle époque.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een Venetiaanse luchter met twaalf lichtarmen in twee niveaus, versierd met kristallen pendeloques. Eén arm te herbevestigen.
Lustre vénitien à douze bras de lumière sur deux niveaux, décoré de pendeloques en cristal. Un bras peut être rattaché.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139A. Dandoy“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1925. Naar voorbeeld van Wiertz uit 1840.
Portrait de femme. Huile sur toile. Signée et datée 1925 au dos. D’après l'exemple de Wiertz de 1840.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren hoogreliëf.
Vierge à l'enfant. Haut-relief en plâtre polychrome.No longer availableDim. 54 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#548Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.
Une paire de canons en fonte comme serre-livres.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.
Industrie au Rupel. Huile sur toile. Signée et datée 1941. Sous verre.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351“Tempelleeuw met bal”. Een groep van meerkleurig Chinees porselein.
Lion de temple avec boule. Un groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 303 x 210 cmEstimate: € 200 / 220

