Other lots by De Coster
Other lots in this auction
-
#327
Twee geslepen kristallen schalen.
Deux coupes en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#544
Een reeks van vier mahoniehouten Engelse stoelen in Regency-stijl.
Suite de quatre chaises anglaises en acajou de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#87
Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#13Hoechst
“Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Diane au paon". Figurine de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#57Val Saint-Lambert
Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359Nicole Halsberghe
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Vliegende Aap”. Eerste uitgave 1948. Matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje beschadigd, beduimelde middenkaterns.- “De Koning Drinkt”. Uitgave 1949. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje manco, extra nieten, middenbladen gelost.- “Prinses Zagemeel”. Eerste uitgave 1949. Zeer matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de gekreuke kaft, hoekje manco. Vele losse en gerafelde bladen.- “De Zwa(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Vliegende Aap". Première édition 1948. Bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture, coins abîmés, parties centrales bien feuilletées. - "De Koning Drinkt". Edition 1949. Bon état, dos adhésif, numéro sur la couverture, coin manquant, agrafes supplémentaires, pages centrales détachées. - "Prinses Zagemeel". Première édition 1949. Très bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture froissée, coin manquant. Nombreuses pages décollées et e(..)No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#244Jean F***
“Vissersboten bij nacht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
« Bateaux de pêche la nuit ». Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#670
Een hallamp met kap van glas in lood met bloemendecor. Bijgevoegd een tweede kap.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en vitrail à décor floral. Attaché un deuxième capot.No longer availableDim. H:24&24cmEstimate: € 80 / 120