#591Een lachende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Bouddha qui rit en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650 / 700 -
#570Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
#624Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.
#77“Christus Redemptor”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Schade aan de handen.
#135Jaeger-LecoultreStalen automatische roestvrij stalen herenhorloge.
Une montre pour homme en acier inoxydable automatique.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#133Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#273Saba FreudenstadtEen oude Duitse radio.
#111Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
#681Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel op voet, een schaal met deksel en een schaal op hoge voet. Allen gemerkt.
#538Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120