Other lots in this auction
-
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898
“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#309Louis Belen
“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#755
Een lot speelgoed bestaande uit twee gietijzeren kacheltjes met toebehoren en blikken speelgoed bestaande uit een locomotief en 4 wagons met sporen (verroest), twee speelgoedpistooltjes (KB Paris) en een muzikale draaimolen.
Un lot de jouets comprenant deux petits réchauds en fonte avec accessoires et des jouets en fer blanc comprenant une locomotive et quatre wagons ainsi que des rails (rouillés), deux pistolets de jeu (KB Paris) et un manège musical.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#478
Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80/100 -
#287
Een vaandelstok met koperen ornament. Omstreeks 1900.
Un bâton à drapeau avec ornement en cuivre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 30/50 -
#791Val St. Lambert
Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#766Sarouk
Een wollen karpet.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#203
Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 580/650 -
#151
“Het getemde vogeltje”. Een bronzen beeld met donker patina. Naar een werk van Moreau.
”Le petit oiseau apprivoisé”. Une statue en bronze. d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#397
Een lot metaal, bestaande uit twee ketels en een tinnen klepkan (beschadigd).
Un lot de métal, comprenant deux chaudrons et une verseuse à couvercle (endommagée).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#508
Drie stuks Afrikaans ivoor.
Trois pièces en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#106
Een vierkant en twee ronde bijzettafeltjes van messing met onyxen blaadjes.
Une petite table carré et deux petites tables rondes en laiton et tablettes en onyx.No longer availableDim. h: 39 & 77 cmEstimate: € 40/60