#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#578Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.
#291Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#480Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
#405Een eikenhouten tafeltje.
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
A zamak sculpture with blindfolded woman and putti.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 100 / 120