Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
Isaac Israels

“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.

"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.
Dim. 30 x 30 cm
SKU: 2609230184.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #184
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    Een chinoiserie tafellamp in marmer en messing met de vostelling van een flamingo naast een boompje uit het midden van de vorige eeuw.

    A Chinoiserie table lamp in marble and brass depicting a flamingo next to a small tree from the mid-20th century.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #106
    Giles de Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met open uurwerk met tinnen versieringen.

    A standing clock in a sculpted wooden case with an open movement and tin decorations.
    No longer available
    Dim. 265 x 50cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #291

    Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.

    A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #480

    Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.

    A platinum ring set with a 4.29 ct amethyst and 0.06 ct diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 7,20 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #246

    Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Juteau à Candé in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.

    A French comtoise clock with inscription on the dial Juteau à Candé, in a wooden case decorated with painted flowers.
    No longer available
    Dim. 228 x 52 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #284
    Charles Swyncop

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "A village view." A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een eikenhouten tafeltje.

    A small oak table in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 73 x 102 x 72cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #248

    Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.

    A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #421

    Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.

    An Indonesian kris with a sculpted sheath and handle.
    No longer available
    Dim. l 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.

    A zamak sculpture with blindfolded woman and putti.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More