#629
“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
#525
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#253
‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
#561Bidjar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 40/60 -
#463
#326
Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met beige bekleding in Bretoense stijl.
A carved oak armchair with beige upholstery in Breton style.No longer availableDim. 95 x 69 x 55cmEstimate: € 40/50 -
#10
Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40/60 -
#91
Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.
#412Hubert Minnebo
Een ets van een bronzen beeld ter ere van inhuldiging van het nieuwe V.K.W. gebouw. Genummerd 146/150.
An etching of a bronze statue in honor of the inauguration of the new V.K.W. building. Numbered 146/150.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#634Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Winter Landscape." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#350
Een lot van 5 Aziatische fantasie halssnoeren en 6 diverse cloisonné ringen.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80/120