Other lots in this auction
-
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150/200 -
#549Roger Van AkeleyenPeriod: °1948
“De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.
“La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Tapis Caucaze en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 206 cmEstimate: € 180/240 -
#236
Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.No longer availableDim. 80 x 113 x 63 cmEstimate: € 300/400 -
#705
Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
Deux cannes dont une à bouton en argent Allemand.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 80/100 -
#600
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 413 x 288 cmEstimate: € 300/400 -
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#399
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250/350 -
#507
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 600/800 -
#211
“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
“Mère et enfant”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300/500 -
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger in de vorm van een draak bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de dragon serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 21,26 gEstimate: € 1000/1200