Other lots in this auction
-
#501
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#134
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 30,5 cmEstimate: € 600/800 -
#744
Drie grote en een kleine karaf van kleurloos kristal.
Trois grandes et une petite carafe en cristal incolore.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#768
Twee godsdienstig geïnspireerde presse-papiers met inclusies. Letsels.
Deux presse-papiers en verre d’inspiration religieuse avec inclusions. Dégâts.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#462
“Vlakkencompositie”. Acryl op papier. Draagt handtekening ‘J.V.D.Zee’.
“Composition géométrique”. Acryl sur papier. Porte une signature “J.V.D.Zee”.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 120/160 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 285 cmEstimate: € 300/500 -
#576
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 1000/1400 -
#810
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200/300 -
#103
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#120Vendome
Een horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350/450 -
#48
Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
Statuette d’un chien de chasse. Galvanoplastie. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#127
“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
“Aigle aux ailes ouvertes”. Sculpture en régule sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100/120