Other lots in this auction
-
#734Een metalen lamp met bovenaan een bolle lens.
Lampe en métal surmontée d’une lentille sphérique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#489Geo. Henrotté“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#451LaliqueEen lot glaspasta en kristal, bestaande uit twee duiven, een zwaan, een uil en een dolfijn (kleine schade). We voegen er een ronde Nachtmann vaas aan toe.
Lot de pâtes de verre et cristaux dont deux pigeons, un cygne, un hibou et un dauphin (petit dégât), nous ajoutons un vase ronde Nachtmann.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334Maria Rombouts“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Een poppenwagen van ijzer en hout.
Charrette de pouppé en fer et bois.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 60 / 70 -
#627Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500 / 700 -
#307Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#711Een barometer - thermometer op houten plank, versierd met smeedijzeren beslag.
Baromètre-thermomètre monté sur bois et décoré de montures en fer forgé.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 70 / 100 -
#806Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
Table pliante eet deux chaises. Angleterre.No longer availableDim. 61 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#102Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#123“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#525Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150

