#634“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200 / 260 -
#889Adams, TunstallEen aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#292M. Van Paemel“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#830Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#88710 diverse boeken Azië e.a.
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#578Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
”Béguinage”.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 40 / 20 -
#284P. Angello“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 700 / 800