#684
#19Frans Van Immerseel
“Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.
#136
#355
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#369Maurits Bilcke
#109Albert Steel
“Landschap bij avondschemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#450
#489Salvador Dali
#2Maurits Bilcke
“Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.
#595
Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.
#442Van Vaernewijck
“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80