Similar lots by type
-
#12“Les gens de Médicine dans l’oeuvre de Daumier”. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Met stofwikkel. Evenals: “Biografisch lexicon plastische kunst in België Arto 2000”. Tweedelig lexicon. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. Antwerpen, 2000.
Les gens de Médecine dans l'oeuvre de Daumier. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Avec jaquette. Ainsi que : Lexique biographique de l'art plastique en Belgique Arto 2000 ”. Lexique en deux parties. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. AnversNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#677“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#667“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#679Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.
Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#316Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#334“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.
“Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#347Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.
Un lot de six vieux albums de Liebig Chromo. Bien rempli.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#342“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
“Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#344Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.
Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#2“Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.
Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#393Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Ka (requiem voor mijn moeder)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Ka (requiem pour ma mère). Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 152,5 x 83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#370Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Gymnopédies (33 x 52 cm) et Nu assis (40 x 25 cm). Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#216Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320 / 380 -
#9Frans Van ImmerseelTwee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.
Immerseels bicoloresNo longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een messingen microscoop in houten kastje. Bijgevoegd een messingen kompas, eveneens in houten kistje.
Un microscope en laiton dans un coffret en bois. Inclus une boussole en laiton, également dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#209Een zittende dame van brons.
Une dame de bronze assise.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#575Goebel, Germany“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.No longer availableDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#584BarbieGreat eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#312“Missale Romanum.” Gedateerd 1949. Misaal met illustraties.
Missale Romanum. Daté 1949. Missel avec illustrations.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#128I. Klinov e.a. “Encyclopaedia of Israel in Pictures”. Acht delen in koperen houder, versierd met menorah’s. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.
I. Klinov et al. Encyclopédie d'Israël en images . Huit volumes sous support en laiton, décorés de menorahs. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.No longer availableDim. 21,5 x 24 cmEstimate: € 160 / 200

