Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.
“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.
“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.
“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.
“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.

“De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.

"The Arabian Rider". A bronze patinated figure on a marble base. After Antoine Louis Barye.
Dim. 62 x 21 x 70 cm
SKU: 0503240198.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #171

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    A female bust sculpted in alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #585
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    "Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 21 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #155
    Charles Brunin
    Period: 1841 - 1887

    ‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.

    'The Neapolitan fisherman with the bird.' A bronze statue of a young fisherman with a bird. Signed by Ch. Brunin and inscribed Roma.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #545

    Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.

    A vintage travertine table on two travertine supports.
    No longer available
    Dim. 73 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #70
    Omega Genève Automatic

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold bracelet.
    No longer available
    Dim. Bruto: 67,22 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #110

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #526
    Sarouk

    Een handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.

    A hand-knotted Iranian carpet, Marked MMZ, Made in Iran, numbered 25657.
    No longer available
    Dim. 365 x 208cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #423

    Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.

    A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.

    A lot of 2 stamp albums, including 1 Borec album Germany, Federal Republic between 1974-1984 and 1 stockbook GDR between 1980-1990. Also included a small album with First Day Covers.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #686

    Een handgeknoopte Bidjar loper.

    A hand-knotted Bidjar runner.
    No longer available
    Dim. 190x60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een lot van drie Afrikaanse items bestaande uit: een houten pot met een figuur op het deksel uit Congo, een houten vijzel met stamper en een kalabas met snijwerk.

    A lot of three African items including: a wooden pot with a figure on the lid from Congo, a wooden mortar with pestle, and a gourd with carvings.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.

    Two dishes of Imari porcelain. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 30 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en “P.U.”.

    An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red. Marked and "P.U.".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.

    A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More