Similar lots by type
-
#434Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een reeks van zestien verzamelalbums. Nieuwstaat.
”Suske en Wiske”. Une série de seize albums de collection. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#727Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van tien albums.
”Suske en Wiske”. Un lot de dix albums.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#442
Een lot strips, bestaande uit drie albums van het weekblad Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), drie albums van de Avonturen van Kuifje De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan; ’66 & 67) en een album van Jo, Suus en Jokko (’67).
Un lot de bandes dessinées, comprenant trois albums de Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), trois albums de Kuifje: De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan (’66 & 67) et un album de Jo, Suus en Jokko (’67)No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#16
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25 -
#264J. Willems
“Jachtstilleven met haas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chasse et lièvre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 74 cmEstimate: € 200/400 -
#699
‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#424Kashgai
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Carpette d’Orient en laine. Faite main.No longer availableDim. 170 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200/240 -
#472Steven
“Emelgem”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Emelgem”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#343
Een designcoupe en een kruik van resp. bruin en blauw glaspasta. Italiaans werk.
Une coupe design et une cruche en pâte de verre brun et bleu. Travail italien.No longer availableDim. l: 62; h: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#238
“Transvaal money box”. Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een dwerg met een hoge hoed.
”Transvaal money box”. Une tirelire en fonte en forme de lutin avec un haut chapeau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160/180 -
#767
Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een zittende tempelleeuw en een Boeddha met blauw glazuur, een celadonvaasje, een vaasje me wilgendecor en een vaasje met blauw-wit drakendecor.
Un lot d’objets en porcelaine de Chine, comprenant un lion de temple assis, un Bouddha glaçure bleue, un vase en porcelaine Céladon, un vase avec un décor de saouls et un vase avec un décor bleu et blanc de dragons.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#415
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#363
Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#53
Een Vlaamse madonna van was en textiel. Onder glazen stolp.
Une madone flamande en cire et textile sous globe en verre.No longer availableDim. H.44 cmEstimate: € 25/40