Other lots by Hergé
#801
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#323Willy Vandersteen
#781
#510
#363Studio Vandersteen
“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
#791
#373Studio Vandersteen
#311
#394
#62Michel Tacq
#771
#434
#811
#207Bob De Moor
“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
#217Marc Sleen
#321
#500
#77Studio Vandersteen
”De Rode Ridder”. Un lot de premières éditions:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn.- 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Nous ajoutons des éditions plus tardives de: ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ et ‘Het geheim van Sint-Idesbald’.Ce dernier avec dessin signé par Claus Scholz et(..)No longer availableEstimate: € 30/40
#673
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#723
Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
#13
Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40/50 -
#718
Een gesculpteerd albasten snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/130 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300/400 -
#571
Een paar gebeeldhouwd hardhouten beelden. Zuidoost Azië
#773
Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
#442
Een antieke rood koperen brasero.
#678
#707
#303
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25/35