#649W. GERMANY
Een lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
#566
Een paar oosters geweven wandtapijten, meerkleurig decor met jachttafereel.
A pair of oriental woven wall tapestries, multicolored decoration with hunting scene.No longer availableDim. 150 x 90 & 150 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#250Piaget Swiss Quartz
Een 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
#40
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#729
Een lot van 2 bajonetten met gekruiste punt. Eind 19e, vroeg 20e eeuw.
A lot of 2 bayonets with cross point. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 52,5 cmEstimate: € 60/80 -
#646
Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
A sculpted wooden polychrome coffee table with a marble top in Louis XVI style.No longer availableDim. 43 x 115 x 63 cmEstimate: € 120/180 -
#493
#409
Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80/120 -
#544Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#45T. Lanza
Een Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
#701
Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
#301Capodimonte
“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80/120