#443
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
#411Junghans
Een tafelklok in gesculpteerd hout.
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#158
Een terra cotta voorouderbeeld van het Dakakari volk. Noord-Oost Nigeria.
#167
#354Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
Berger aux moutons. Huile sur toile. Non signée. Les aveugles conduisent les aveugles. Dessin sur toile. Non signé. Nous ajoutons deux reproductions de gravures anciennes Quelques Avocats, par Gill.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
#381Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Cross-roads”. Huile sur toile. Signée et datée 2011.No longer availableDim. 82 x 113 cmEstimate: € 400 / 600 -
#24René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
#496Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#102David de NoterPeriod: 1825 - 1875
#335
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 750 / 850