Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.

“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.

La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.
SKU: 2610210261.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #261
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #506
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 256 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #71

    Een klokstel uit onyx en marmer, art deco stijl.

    Une horloge d'onyx et de marbre, de style art déco.
    No longer available
    Dim. 22 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #623

    Lot boeken. D. Talbot Rice e.a. “De Glorie der Middeleeuwen” Gaade 1967. Twee delen. En vele andere over kunst, geschiedenis, cultuur en bloemen.

    Lot de livres. D. Talbot Rice et al. La Gloire du Moyen Age Gaade 1967. Deux volumes. Et bien d'autres sur l'art, l'histoire, la culture et les fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #344

    Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.

    Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #1

    Een lot diertjes van verzilverd metaal, bestaande uit twee fazanten, een haan en een peper- en zoutstelletje in de vorm van een paar eekhoorntjes op een stronk.

    Ensemble d'animaux en métal argenté, composé de deux faisans, d'un coq et d'une salière et poivrière en forme de paire d'écureuils sur une souche.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #535
    Goebel, Germany

    “Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.

    Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229

    “Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238
    JRO Globus

    Een vintage wereldbol op houten voet.

    Un globe vintage avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #642

    Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

    Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #102
    David de Noter
    Period: 1825 - 1875

    “Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

    Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.
    No longer available
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #380
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Eye-catcher”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.

    Eye-catcher. Huile sur toile. Signée et datée 2017.
    No longer available
    Dim. 81 x 72 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More