#9Frans Van Immerseel
Immerseels bicoloresNo longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#428
Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
#658
#64A. Engelbrecht
“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#391Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Une chemise avec de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études universitaires, etc.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#379Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Indigo moods. Huile sur toile. Signée et datée 2019.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 350/500 -
#58
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#65
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een robijn van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 300/400 -
#93
Un samovar électrique doré et polychrome peint à la main, de Tula. Daté 1991.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35/45 -
#410Goebel, Germany
#242Verstappen
“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 45 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#384Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Oeil de passion. Huile sur toile. Signée et datée 2015.No longer availableDim. 88 x 160 cmEstimate: € 500/800