Similar lots by type
-
#177
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#212
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 170 / 200 -
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 600 / 650 -
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75 / 90 -
#238
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 130 / 150 -
#389
Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
Un support de plante en bois peint en argent.No longer availableDim. h: 92 cm Ø 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#203
“Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.
Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#360
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65 -
#222
Een bronzen kreeft.
Un homard en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 190 / 210 -
#227
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#163
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
Dame à la poitrine nue et bâton de cavalier une statue en bronze d'après une œuvre de Bruno Zach. Sur un socle en marbre et avec un cachet de garantie de broche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 220 -
#357Lladro
“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#252
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#268
Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#232
Een bronzen hand in V-teken.
Une bronze main faisant le signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263
“Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.
Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186
“Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.
Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208
“jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.
Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#274
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. 60 x 80 en 40 x 60 cm.
Trois peintures de bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. 60 x 80 et 40 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamand princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met email.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'émail.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 300 -
#387
Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#279Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de lande . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 64 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43
Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.No longer availableDim. h:31 en 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
Une paire de portraits de dames. Toile. D’après l'oeuvre de Karl Schellbach.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#277
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Danseuse . Figurine Art Déco en bronze avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100 / 150