Other lots by Timmermans
#754Felix Timmermans“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
#72Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 300
#103MontjoyeGrote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
#812Een grote kontra-barometer.
#475Een rond gechromeerd bijzettafeltje met glazen blad naar het ontwerp van Eileen Gray.
Une petite table en chrome et tablette en verre d’après Eileen Gray.No longer availableDim. Ø 51 cm, h 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#440Tuscan ChinaEen theeservies van Engels porselein met een kobaltblauw en verguld decor, voor 6 personen (6 koppen en schoteltjes, 6 vierkante gebakborden, een gebakschaal). Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine anglaise pour six personnes, comprenant 6 tasses et sous-tasses, 6 assiettes à gâteau carrées et un plat à gâteau.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#220Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met zes kleine briljanten en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de six petits brillants et saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 550 / 650 -
#304G. Duval“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#360LipEen 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.No longer availableDim. bruto: 59,70 gEstimate: € 250 / 350 -
#421BochEen Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt
Un vase Art Déco, motif de fleurs. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60