Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Felix Timmermans

“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

”La tentation”. Une gravure. Signée hors planche.
Dim. 21 x 16 cm
SKU: 1112180374.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #374
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Timmermans

  • #754
    Felix Timmermans

    “De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 17 x 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #72
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.

    Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.
    No longer available
    Dim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpen
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    ”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #186

    Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.

    Une armoire à deux portes en chêne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 158 x 150 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #767

    Een fruitschaal op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt. Duits werk.

    Une coupe à fruits sur pied en cristal incolore taillé. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458
    Lladro

    Een porseleinen vogel. Gemerkt.

    Un oiseau en porcelaine. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #705

    Een zesdelig Satsuma theeservies.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #163
    Christofle, Paris

    Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Douze dessous-de-plat en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #404
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #508

    Een Afrikaanse slagtand met een gesculpteerd decor van dieren. Eerste helft XXe eeuw.

    Une défense africaine , décor d’animaux sculptés. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #437
    Hergé

    Kuifje. “Raket naar de Maan”. Eerste uitgave, Casterman 1953. Achterflap G. Slechte staat.

    Kuifje. “Raket naar de Maan”. Première édition, Casterman 1953. Couverture G. Mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More