#670
#717
#302
Deux miniatures en ivoire. “Saint-Joseph et Christ”. (Ø 5,5 cm) et “Marie, Jésus et Saint-Jean” (8 x 6 cm ovale).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#460
Een schakelketting, een armband en een paar oorbellen van zilver. 925 ‰
Chaîne à maillons, un bracelet et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰.No longer availableDim. 59,25 gEstimate: € 50 / 100 -
#679
Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
#449
Een projector “Revere Eight”, een fototoestel Altissa, een kleine filmcamera, toebehoren als lichtmeter, montagemateriaal enz. In een lederen reiskoffer.
Projecteur Revere Eight, appareil à photos Altissa, petite caméra, accessoires etc. dans une valise en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#521
“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
#165
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 5,97 g h: 3 cmEstimate: € 250 / 350 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 420 / 460 -
#707
#45
Chaîne en or jaune 14 ct et son pendentif et boucles d’oreilles assorties sertis de perles et de petits saphirs.No longer availableDim. 12,30 gEstimate: € 250 / 300