Similar lots by type
-
#787Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#763Een gevarieerd lot van 106 strips, waaronder vakantie- en verzamelalbums, comics, ‘Sammy’, ‘Biebel’, Blake & Mortimer’, enz,
Lot varié de 106 albums de bandes dessinées dont albums de vacances et de collection, comics, Sammy, Biebel, Blake en Mortimer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#779Een lot van vijftien strips, waaronder zeven albums van Kuifje en enkele andere uitgaven uit het weekblad Kuifje.
Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#797Een gevarieerd lot van 88 strips, waaronder ‘Bob Morane’, ‘Yoko Tsuno’, ‘Axel Moonshine’, ‘Luc Orient’, ‘Ravian’, ‘Pieter Aspe’, ‘De laatste Tempelier’, ...
Lot de 88 albums de bandes dessinées dont Bob Morane, Yoko Tsuno, Axel Moonshine, Luc Orient, Ravian, Pieter Aspe, De Laatste Tempelier etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#757Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.
Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#767Studio VandersteenEen lot van 28 albums, waaronder ‘Jerom’, ‘Safari’, ‘Bessy’ & ‘Robert en Bertrand’. We voegen er twee albums van ‘Zilverveer’ aan toe.
Lot de 28 albums de bandes dessinées, dont Jerom, Safari, Bessy et Robert en Bertrand. Nous ajoutons deux albums de Zilverveer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#791Willy Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.
“De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#774Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Drie oude albums: “De wolkeneters”; “Prinses Zagemeel” & “De snorrende snor”. We voegen er acht promotionele albums aan toe.
“Suske en Wiske”. Trois anciens albums: “De Wolkeneters”, “Prinses Zagemeel” et “De Snorrende Snor”. Nous ajoutons huit albums promotionnels.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#781Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#753Een lot van 50 strips, waaronder Lucky Luke, De Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen, ...
Lot de 50 albums de bandes dessinées, e.a. Lucky Luke, Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen,...No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#405EcuadorEen lot handgemaakte tasjes van verschillende kleuren en afmetingen.
Lot de sacs à main de différentes couleurs et tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#632Twee verschillende Chinese snuff bottles van been met gekleurde taferelen.
Deux flacons chinois en os à différents décors.No longer availableDim. 7 en 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#142Wilhelm BlankePeriod: 1873-1936“Marktplein.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Place du Marché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#124Leonard De BuckPeriod: 1874-1954“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Paysage de printemps”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#531Michel Hereman“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#62Frans CoppensPeriod: 18895-1975“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133Een zilveren handtasje. Keuren voor 850‰.
Reticule en argent. Poinçon de 850‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#197Victor Szczeblewski“Jongeman”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, gedateerd 1889 en met gieterijstempel.
“Petit garçon”. Statuette en bronze à patine brune. Signée, datée 1889 et au cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 700 / 800 -
#462Vic Van Berckelaer“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#24Capodimonte“Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.
“Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40

