#753
#767Studio Vandersteen
#787Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
#763
#774Willy Vandersteen
#791Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.
#779
#757
#781
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
#797
Lot de 88 albums de bandes dessinées dont Bob Morane, Yoko Tsuno, Axel Moonshine, Luc Orient, Ravian, Pieter Aspe, De Laatste Tempelier etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#484A.L. Rovy
“La Roche en Ardennes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Roche en Ardennes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 63 cmEstimate: € 400 / 450 -
#209Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Boeren aan het bolspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#594
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#335
Een set van drie bijzettafeltjes. Blad bekleed met kalfsleder.
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
#798P. Kirin
“Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#481
Sage chinois à l’éventail. Statuette en corail sur socle en bois. Hauteur sans socle: 8 cm.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#694
Een officierssabel in schede met houten handvat.
#49Jacob Smits
“Ossenkar.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 69/100.
“Char aux boeufs”. Eau-forte. Signée et numérotée 69/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#341Limoges
Terrine et sousplat et une chocolatière assortie en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#478
Masker van gepolychromeerd en gesculpteerd hout. Nieuw-Guinea.
Masque en bois polychrome et sculpté. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 50 / 80