Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
Jef Nys

“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.

“De belevenissen van Jommeke”. Lot de 157 albums de bandes dessinées.
SKU: 2510160793.
Category: Strip.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #793
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #787
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.

    “Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #763

    Een gevarieerd lot van 106 strips, waaronder vakantie- en verzamelalbums, comics, ‘Sammy’, ‘Biebel’, Blake & Mortimer’, enz,

    Lot varié de 106 albums de bandes dessinées dont albums de vacances et de collection, comics, Sammy, Biebel, Blake en Mortimer etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #779

    Een lot van vijftien strips, waaronder zeven albums van Kuifje en enkele andere uitgaven uit het weekblad Kuifje.

    Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #797

    Een gevarieerd lot van 88 strips, waaronder ‘Bob Morane’, ‘Yoko Tsuno’, ‘Axel Moonshine’, ‘Luc Orient’, ‘Ravian’, ‘Pieter Aspe’, ‘De laatste Tempelier’, ...

    Lot de 88 albums de bandes dessinées dont Bob Morane, Yoko Tsuno, Axel Moonshine, Luc Orient, Ravian, Pieter Aspe, De Laatste Tempelier etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #757

    Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.

    Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #767
    Studio Vandersteen

    Een lot van 28 albums, waaronder ‘Jerom’, ‘Safari’, ‘Bessy’ & ‘Robert en Bertrand’. We voegen er twee albums van ‘Zilverveer’ aan toe.

    Lot de 28 albums de bandes dessinées, dont Jerom, Safari, Bessy et Robert en Bertrand. Nous ajoutons deux albums de Zilverveer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #791
    Willy Vandersteen

    “De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.

    “De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #774
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Drie oude albums: “De wolkeneters”; “Prinses Zagemeel” & “De snorrende snor”. We voegen er acht promotionele albums aan toe.

    “Suske en Wiske”. Trois anciens albums: “De Wolkeneters”, “Prinses Zagemeel” et “De Snorrende Snor”. Nous ajoutons huit albums promotionnels.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #781

    Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.

    Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #753

    Een lot van 50 strips, waaronder Lucky Luke, De Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen, ...

    Lot de 50 albums de bandes dessinées, e.a. Lucky Luke, Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen,...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #405
    Ecuador

    Een lot handgemaakte tasjes van verschillende kleuren en afmetingen.

    Lot de sacs à main de différentes couleurs et tailles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #632

    Twee verschillende Chinese snuff bottles van been met gekleurde taferelen.

    Deux flacons chinois en os à différents décors.
    No longer available
    Dim. 7 en 7,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
  • #142
    Wilhelm Blanke
    Period: 1873-1936

    “Marktplein.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Place du Marché”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #124
    Leonard De Buck
    Period: 1874-1954

    “Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.

    “Paysage de printemps”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #531
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #62
    Frans Coppens
    Period: 18895-1975

    “Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #79
    Joe Van Rossum
    Period: °1940

    “Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Een zilveren handtasje. Keuren voor 850‰.

    Reticule en argent. Poinçon de 850‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #197
    Victor Szczeblewski

    “Jongeman”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, gedateerd 1889 en met gieterijstempel.

    “Petit garçon”. Statuette en bronze à patine brune. Signée, datée 1889 et au cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #462
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24
    Capodimonte

    “Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.

    “Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More