#363Een serie van zes quarter pints van verzilverd metaal. Gemerkt EPNS.
A series of six quarter pints in silver plated metal. Marked EPNS.No longer availableDim. H: 13.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Herman Jacobs“Antwerps barokinterieur”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Antwerp baroque interior". Oil on canvas. Attributed to.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#584Maurits Bilcke“Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.
#530Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
An old view-master with numerous discs, including the 1958 World Exhibition, marriage of Boudewijn and Fabiola, etc.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 25 / 40