#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#628Een groot lot oud tin, bestaande uit diverse borden, kannen, etc. circa 22 stuks, gewicht 10kg
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#588Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.No longer availableDim. h 23.5 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#314Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#653Een lot van drie Franse kepies, één blauwe politie kepie en twee grijs/rode van een luitenant van de gendarmerie.
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#12Een lot van vijf oude ovalen kadertjes met vlinders.
A lot of five old oval frames with butterflies.No longer availableDim. 13 x 18.5 cmEstimate: € 40 / 60