Other lots in this auction
-
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#731Art nouveau vaasje van kobaltblauw glas bovenaan versierd met libellen van verzilverd metaal. Gemerkt WMF en genummerd.
Un vase Art Nouveau en verre bleu cobalt, décoration de libellules en métal argenté. Marque WMF et numéroté.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Il BisonteEen roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#707Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#470Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#108“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237Hergé“De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Goede staat.
”De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Première édition. 1946. Bon état.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#354Karel Moers“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#518Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems op zwarte fond.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de floraisons sur fond noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120

