Other lots in this auction
-
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Les aventures du Roi Pausole”. 25 gravures sur bois par Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., ParisNo longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#758“Sint-Joris” en een vier-heiligen-icoon met Maria, Christus Pantocrator, Sint-Nicolaas. Twee Griekse iconen met heiligenvoorstellingen.
Deux icônes à représentations de Saints: Saint-Georges et Quatre Saints dont Marie, le Christ Pantocrator et Saint-Nicolas. Travail grec.No longer availableDim. 27 x 21 & 33 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Rik Wouters“Nel”. Bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Nel”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#52Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.
Un paysage hivernal d’après Valerius De Saedeleer. Signé hors planche.No longer availableDim. 54 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#74817 boeken. Meubelstijlen, glaskunst, geschiedenis e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. Zeer goede staat, met stofwikkel en huls. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Zeer goede staat, met stofwikkel. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. En 14 andere.
17 livres en relation avec des styles de meubles, verrerie et histoire e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. En très bon état, avec protection anti-poussières et enveloppe. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Très bon état. Avec protection anti-poussières. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. Et 14 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#431Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.
Un régulateur. Début XXème siècle.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 20 / 25 -
#93Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een volledig gewichtensetje.
Une balance de pharmacie sous verre. Avec ensemble de poids complet.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50

