#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#130Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Deux améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ctNo longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#347Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.
Une paire de candélabres en fer forgé doré, épis.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#513Een art deco vaas met bloemenmotief.
#1Warner Bros.“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#898Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
#541Een polychroom houten beeld van een Thaise tempelwachter
Une statue en bois polychrome d’un gardien de temple Thais.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#805Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60 / 100