Other lots in this auction
-
#208Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal, montées sur l'électricité.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#352Willem“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#847“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#650Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze bleue de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#698Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#244Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#434Een lot verzamelobjecten en promotiemateriaal m.b.t. strips, bestaande uit enkele metalen figuurtjes van Kuifje, knikkers, zeep, briefpapier, stickers, enz.
Un lot de matériel publicitaire en relation avec des bandes dessinées, comprenant des figurines de Tintin en métal, des billes, du savon, porte-lettres, stickers, etc…No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#815Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#99Johan Baptiste Homanni”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
”Flandriae”. Une ancienne carte mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120 / 160 -
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150

