Other lots in this auction
-
#456Oosters karpet van wol met beige fond. Handgeknoopt. Slijtage
Une carpette d’Orient en laine à fond beige. Usures.No longer availableDim. 215 x 120 cmEstimate: € 20 / 30 -
#452Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#213Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
Une console en chêne demi-lune à traits incrustés.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#614“Cabaretscène”. Gemengde techniek.
”Scène de cabaret”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#505Een gevarieerd lot strips met vakantieboeken van o.a. Suske en Wiske, promotiealbums, bijlagen, catalogi, enz.
Un lot de bandes dessinées et albums de vacances de Suske et Wiske, des albums de promotion, catalogues, etc…No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#454Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 25 / 30 -
#542Kuniyoshi UtagawaEen reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#571Een paar gebeeldhouwd hardhouten beelden. Zuidoost Azië
Une paire de statues en bois dur sculpté. Asie du Sud-Ouest.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#246Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200

